Tabori v Zelenici 2017

Lahko rečemo, da že kar tradicionalni planinski tabori, so letos potekali 10. in 11. junija za otroke iz vrtca ter od 16. do 18. junija za šolske otroke. Tabora se lahko udeležijo tisti otroci, ki so pridno obiskovali planinski krožek in teh je bilo letos kar veliko, saj je bil Dom pri izviru Završnice oba termina polno zaseden. Vreme nam je bilo naklonjeno tako, da smo lahko izvedli veliko aktivnosti – plezanje, žičnica, vzpon na Vrtačo, kres ter seveda razne igre, ki smo si jih sproti izmišljevali. Poslušali smo tudi predavanja, si ogledali slike preteklih taborov in izletov, pred spanjem pa smo si privoščili tudi “pižama party”. Skratka, imeli smo se zelo lepo, hvala tudi oskrbnicama, ki sta nas razvajali, da nam ni bilo dolgčas po domu. Se vidimo ponovno drugo leto!

 

      

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja