Članarina

DRAGI PLANINCI – PRIJATELJI GORA, VABIMO VAS K PORAVNAVI ČLANARINE ZA LETO 2017.

Pobiranje članarine za leto 2017 bo precej drugačno kot v prejšnih letih. Času primerno tudi mi prehajamo na elektronsko pobiranje in obdelavo podatkov v zvezi s članarino. Glavne prednosti so:

• nič več ročnega pisanja razen pri pristopni izjavi – (novi član)
  • program se povezuje z bazo članov pri Planinski zvezi Slovenije (pomembno za društva)
  • najbolj pa je pomembno, da ste tisti trenutek  ko plačate članarino tudi že zavarovani

Na domu vas bodo obiskali naši poverjeniki, lahko pa se sami  dogovorite s poverjenikom.

Do konca februarja:

JAUH MAJA tel. 041 894 887  –  za vasi (Doslovče, Breznica, Zabreznica, Selo, Vrba in Žirovnica)

SCHMITT EVA tel. 041 237 482  (Moste, Breg, Rodine, Smokuč, Doslovče)

Preostanek leta:

JANEZ FELDIN tel. 040 656 739

ČLANARINA V LETU 2017

Kategorije članstva Višina članarine
A član z večjim obsegom ugodnosti 55,00 €
A/z družinskim popustom 50,00 €
B polnoletna oseba z osnovnim obsegom ugodnosti 25,00 €
B/z družinskim popustom 20,00 €
B1 oseba, starejša od 65 let, z osnovnim obsegom ugodnosti 18,50 €
B/člani društev v tujini/za člane zamejskih in drugih društev s sedežem izven Slovenije
13.75 €
S+Š srednješolec ali študent do vključno 26. leta starosti z osnovnim obsegom ugodnosti
16,00 €
S+Š/z družinskim popustom 12,80 €
P+O predšolski ali osnovnošolski otrok z osnovnim obsegom ugodnosti 7,00 €
P+O/z družinskim popustom 5,60 €
OPP oseba s posebnimi potrebami(delno ali v celoti odvzeta poslovna sposobnost) z omejenim obsegom ugodnosti 7,00 €
OPP/z družinskim popustom 5,60 €

PLANINSKI VESTNIK

Na Planinski vestnik se je potrebno naročiti (naročilnico boste lahko dobili pri poverjenikih ali pa jo izpolnite na spletni strani Planinskega Vestnika).

Člani, ki do 31. 1. 2016 poravnajo članarino za leto 2016, imajo neprekinjeno zavarovalno jamstvo.

POPUSTI ZA ČLANE PZS

Popuste in ugodnosti člani uveljavljajo z veljavno člansko izkaznico in osebnim dokumentom. Podrobnosti najdete na spletni strani PZS.

INFORMACIJE

Če bosteželeli spremeniti kakršenkoli podatek, za katerega smo vas prosili pri lanskoletnem pobiranju članarine, le to povejte poverjeniku, da si bo spremembe zapisal, mi pa ga bomo spremenili v registru članstva pri PZS.

Glede vaših vprašanj smo vam na voljo tudi mi iz PD Žirovnica, kot tudi naši poverjeniki. Vprašanja lahko pošljete tudi preko elektronske pošte (info@planinsko-drustvo-zirovnica.si). Upamo, da boste tudi v letu 2017 doživeli čim več hribovskih dogodivščin in da boste še naprej naši zvesti člani.

Vse v zvezi z članarino si lahko preberete na spletni strani Planinske zveze Slovenije www.pzs.si pod rubriko “ČLANSTVO“.