Planinski izlet na Hom

V soboto, 14. 12. 2013, smo imeli še zadnji planinski izlet v letu 2013, ki se že počasi poslavlja. Ob 8. uri smo se zbrali pred osnovno šolo. Ko smo se vsi zbrali (bilo nas je kar 14), smo najprej pobrali prijavnice potem pa smo se hitro odpravili na pot, saj nas je že pošteno zeblo. Pot nas je vodila mimo gostilne Osvald čez polje do Brega od tam do Piškovice. Tam smo prvič naredili nekoliko daljši postanek, saj je od tam naprej sledil samo še vzpon do našega cilja. Bolj smo se vzpenjali bolj nam je bilo toplo, razgledi pa so bili iz vseh strani čudoviti. Ko smo končno prišli do vrha je sledilo presenečenje. Vodnici sva otroke pogostili s picami iz bližnje picerije. Vsi so bili zadovoljni in nasmejani. Ko smo se tako podprli smo se še malo poigrali na igralih, potem pa je bil že čas za odhod proti domu. Nazaj smo se vrnili po isti poti.

Za konec pa še voščilo MO PD Žirovnica: Želimo Vam srečno, zdravo, izletov in novih avantur polno leto 2014!

DSC_0057 DSC_0058 DSC_0062 DSC_0063