Nočni pohod na Valvasor

Zadnji izlet v tem koledarskem letu smo izpeljali nekoliko drugače. V petek, 19. 12. 2014, smo se na parkirišču v Završnici zbrali ob 16:30 uri. Dnevne svetlobe je bilo ravno še dovolj, da smo se prešteli nato pa v temi odšli proti Valvasorjevem domu. Opremljeni s svetilkami smo brez problemov našli pot do cilja, seveda z nekaj vmesnimi postanki. Vsak planinec je s seboj prinesel darilce, katere smo z žrebom nato razdelili med vsemi. V koči smo popili čaj ter pomalicali. Po obveznem skupinskem fotografiranju smo zopet poiskali naše svetilke ter se po isti poti odpravili nazaj v dolino. Ob tej priložnosti, Vam, bralcem naših vtisov z izletov, Mladinski odsek Planinskega društva Žirovnica želi prijetne prihajajoče praznike ter srečno, zdravo in planinskih dogodivščin polno leto 2015!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja