Nočni pohod na Sankaško kočo

Že drugo leto zapored smo zadnji predpraznični petek izkoristili za nočni pohod. Tokrat smo se dobili v Glenci in se odpravili proti Sankaški koči. Dobro smo izkoristili zadnje sončne žarke, saj nam lučk ni bilo potrebno prižgati vse do zadnjega vzpona. Posedli smo se kar zunaj pred kočo. Naročili smo topel čaj in napadli malico. Vsak planinec je s seboj prinesel tudi dobro zavito darilo, ki smo si jih nato izmenjali s pomočjo žreba. Ko smo za

seboj pospravili vse smeti in darilni papir je sledilo še skupinsko fotografiranje nato pa pot nazaj proti izhodišču. V gozdu je bila popolna tema le tu in tam se je prikazala luna in nam posvetila na pot. Igrali smo se tudi skrivalnice. V Glenci smo hitro stekli še na igrala nato pa so nas že prišli iskat starši.

Planinci planinskega krožka OŠ Žirovnica Vam želimo lepe praznike ter srečno, uspešno in planinskih dogodivščin polno leto 2016!

 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja